Poznaj opinie

Dołącz do tych, którzy nam zaufali

Paulina i Rafał

Pan Piotr to świetny fachowiec. Wyremontował nam łazienkę tak jak chcieliśmy. Po pierwszych oględzinach zaproponował kilka rozwiązań. Niektóre przyjęliśmy od razu a inne przedyskutowaliśmy i dopasowaliśmy do naszej wizji. Pan Piotr pomógł nam wybrać wysokiej jakości kafle i kleje, pokazał najlepsze sklepy. Remont wykonał szybko, sprawnie, bez opóźnień. Cena uczciwa i pasująca do wykonanej pracy. Polecamy i dziękujemy!

Chmielowice, 2019 r.

Dawid

Łazienka w mieszkaniu które kupiłem była w opłakanym stanie. Całe mieszkanie było do remontu, ale łazienka była dla mnie priorytetowa. Pan Piotr zaproponował mi ciekawe rozwiązania, czarno na białym przedstawił wszystkie koszty. Wyłożyłem pieniądze na wszystkie potrzebne nowe rury i całą instalację. Za wszystko otrzymałem rachunki. Sam kupiłem kafle, baterie i inne potrzebne rzeczy. Umówiliśmy się na konkretny termin, a cała usługa została wykonana porządnie i bez opóźnień. Jestem bardzo zadowolony, świetna robota i cena w porządku. Polecam!

Zawada, 2019 r.

Kasia i Marcin

Nasza łazienka jest całkiem spora, ale była mocno “zagracona” i źle ustawiona. Sami nie mieliśmy za bardzo pomysłu jak to zmienić, ale tu z pomocą pojawił się pan Piotr, którego polecili nam znajomi. Pokazał nam propozycję nowego układu, którą od razu wybraliśmy. Potem kupiliśmy niezbędne rzeczy, a Pan Piotr szybko zaczął pracę.

Suchy Bór, 2019 r.

Jan

Pan Piotr Kocoń poprawiał fuszerkę po poprzedniej ekipie. Niektóre kafelki dosłownie po kilku miesiącach odpadły ze ścian, w innych były ubytki w fudze. Jednym słowem dramat. Pan Piotr otrzymał dużą robotę do wykonania, ale wywiązał się z niej fantastycznie. Pomógł mi określić styl łazienki, wybrać porządne kafle, wskazał miejsca gdzie kupiłem dobrą armaturę. Szczerze polecam, świetny fachowiec!

Zimnice Małe, 2019 r.

Ania i Tomek

Sąsiad zalał nam sufit w łazience więc od razu zdecydowaliśmy się na remont całości. Poprosiliśmy Pana Piotra o przedstawienie nam ciekawych i nowoczesnych rozwiązań i finalnie o wykonanie tego remontu. Kafle położone są równo, w fugach nie ma braku, wszystko bardzo dobrze się trzyma i jeszcze lepiej wygląda. Polecamy!

Opole, 2019 r.

Ewelina

Pan Piotr robił remont łazienki u moich rodziców. Efekt był świetny, więc chcąc zrobić remont u siebie bez zastanowienia poprosiłam o numer telefonu do niego. Po pierwszej wizycie szybko poznałam pomysł na remont mojej łazienki, ustaliliśmy cenę, ale na rozpoczęcie musiałam poczekać kilka tygodni, bo miał inne umówione zlecenia. Nie żałuję że czekałam, a w tym czasie mogłam na spokojnie zastanowić się nad aranżacją, wybrać kafle i inne detale. Podobnie jak u rodziców, u mnie też wyszło rewelacyjnie i jestem bardzo zadowolona! Naprawdę polecam Pana Piotra!

Wrzoski, 2019 r.

Scroll to top